Послуги

Закарпаття чудовий край, де ви зможете не тільки відпочити, а й поправити своє здоров"я. Пропонуємо Вам екскурсії по лісах нашої місцевості, які відзначаються неймовірною красою,чистим повітрям, джерельними водами та сезонними дарами ( гриби, ягоди). В лісах подовколу садиби водяться такі сезонні гриби як: білий,буковий,дубовий гриб (середина травня- липень, кінець серпня-вересень), підберезник,глубінка,лисичка (кінець травня -червень, вересень - початок жовтня), опеньки (вересень-жовтень)

На тереторії садиби  є два озера для риболовлі та купання. 

В нас ви зможете виловлювати таку рибку як короп та білий амур, та при вашому бажанні зготуємо для вас рибку на вогні, яку ви особисто виловили.

Пропонуємо Вам їзду верхи з інструктором та  самостійно, а також кінні екскурсії лісовими (гірськими) масивами.

У нас ви зможете продигустувати та придбати натуральне закарпатське вино, а також поласувати закарпатськими стравами на вогні та печі на дровах за давніми рецептами.

Надаємо трансфер з/до вокзалу, а також на екскурсії по історичним місцям Закарпаття (замки, музеі і.т.д), покупки, чи просто прогулянки в Ужгород, Мукачево та ін.

Готельний будиночок являє собою двоповерхову будівлю і розрахований на 6 осіб+маленька дитина. На першому поверсі кухня ( меблі, холодильник, мікрохвильовка, газова плита, необхідний посуд для приготування іжі). ванна кімната (туалет, душова кабіна,біде, раковина для вмивання), спальна кімната (двоспальне ліжко, меблі, телевізор, дитяче ліжечко) 2-й поверх: мансарда спальна кімната на 4-х чоловік.

 

 

Транспорт Транспорт
Екскурсії Екскурсії
Страви на вогню Страви на вогню
Риболовля Риболовля
Гриби Гриби
Катання верхи Катання верхи